• براساس اصول و ساختار ارزشی شرکت ستاره درخشان همراه کیش که مبین ارائه و انجام خدماتی سهل ، آسان و در دسترس برای عموم متقاضیان شماره تلفن ها می باشد ، واگذاری و اشتراک شماره تلفن همراه از طریق برگزاری حراج برای عموم متقاضیان و به صورت اينترنتي صورت می پذیرد
 • شرکت کنندگان در فرآیند حراج می بایست از کلیه قوانین و مقررات اپراتور مربوطه اطلاع کامل داشته و آنها را رعایت نمایند و لازم به ذکر است قوانین مذکور متغیر می باشد و جهت اطلاع می بایست از اپراتور مربوطه پیگیری شود و کاربران می بایست عنایت داشته باشند که جهت فعال شدن سیم کارت ها، داخل پک های پلمپ سیم کارت کد فعال سازی وجود دارد که هر شخصی با داشتن آن کد می تواند سیم کارت را فعال و به نام خود انتقال دهد به همین جهت برندگان میبایست در نگهداری کد های فعالسازی خود کوشا باشند
 • نظارت بر حسن اجرای این آئین نامه به عهده " شرکت ستاره درخشان همراه کیش " خواهد بود.
 • تایید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت در حراج ، حمل بر اطلاع و پذیرش کلیه شروط شرکت در حراج می باشد و شرکت کنندگان پس از تایید، حق هیچ گونه اعتراضی به آن ندارد.
 • مسئولیت صحت اطلاعات در هنگام ثبت نام علی الخصوص نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شماره تماس و ايميل به عهده شرکت کننده در حراج می باشد و شرکت ستاره درخشان همراه کیش هیچ گونه مسئوليتی در خصوص تحویل سیم کارت و استرداد مبلغ اعتبار به کاربرانی که اطلاعات نادرست وارد نموده اند نخواهد داشت
 • نام و نام خانوادگی در هنگام ثبت نام می بایست با زبان فارسی وارد گردد و امکان ویرایش نام و نام خانوادگی، شماره ملی و ایمیل پس از ثبت نام وجود ندارد و برای ویرایش موارد مذکور می بایست خود شخص به صورت حضوری مراجعه نماید
 • در هر مرحله شرکت در حراج برای هر شماره تلفن ، 3 نفر به عنوان نفرات اول ، دوم و سوم به ترتیب و براساس قیمت پیشنهادی به عنوان برندگان انتخاب و معرفی می گردند .
 • شرکت کنندگان موظفند ودیعه سیم کارت مورد نظر خود را بر اساس قیمت پایه سیم کارت طبق جدول ذیل بعنوان تضمین شرکت در حراج پرداخت نمایند .
  میزان ودیعه (درصد از قیمت پایه) قیمت پایه (تومان)
  از تا
  100% 0 300,000
  75% 300,001 600,000
  50% 600,001 1,000,000
  25% 1,000,001 5,000,000
  15% 5,000,001 10,000,000
  10% 10,000,001 30,000,000
  5% تا سقف 40 میلیون تومان 30,000,001 بدون سقف
 • شرکت کنندگان موظفند حداقل قیمت پیشنهادی را با رعایت نرخ افزایش ، پيشنهاد نمایند .
 • نرخ افزایش در هر پيشنهاد جديد نمی تواند كمتر از 2% قیمت پایه و حداکثر پیشنهاد نمی تواند بیش از 20% قیمت پایه و یا در صورت داشتن پیشنهاد، بیش از 20% آخرین پیشنهاد ثبت شده باشد. لازم به ذکر است برای دو پیشنهاد اولیه هر سیم کارت کاربران می توانند فقط کف مبلغ پیشنهاد را ثبت نمایند.
 • شرکت کنندگان می بایست در مدت زمان تعیین شده نسبت به ارائه قیمت پیشنهادی اقدام نمایند .
 • در صورتی که برنده نهایی از واریز کل بهای مورد حراج خودداری و یا از شرایط معامله عدول نماید، وديعه وی به نفع شرکت ستاره درخشان همراه کیش ضبط و به برنده دوم ابلاغ می گردد تا نسبت به پرداخت اقدام نماید.
 • کلیه خریدها ، مشمول هزینه های قانونی اعم از مالیات و عوارض ارزش افزوده (9% ماليات هنگام پرداخت نهايي دريافت خواهد شد) مطابق با قوانین جاری مالیاتی بوده که بر عهده خریدار خواهد بود.
 • شرکت در حراج توسط شرکت کنندگان و پرداخت وديعه به معنی توافق کامل با پذیرش شرايط و ضوابط تعیین شده ، تلقی می گردد.
 • مطالعه راهنما و شرایط و قوانین شرکت در حراج توسط داوطلبان الزامی است و شرکت در حراج به منزله پذیرش قوانین حاکم بر آن می باشد و همچنین لازم به ذکر است در صورت تغییر در قوانین و مقررات سایت موضوع از طریق اطلاعیه در سایت اعلام خواهد شد و داوطلبان موظف به مطالعه آن می باشند و در صورت عدم مطالعه قوانین جدید شرکت ستاره درخشان همراه کیش هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
 • نفرات دوم و سوم حراج در صورتی بعنوان برنده حراج انتخاب می گردند که فاصله مبلغ پیشنهادی آنها با نفرات بالاتر از خود حداکثر به اندازه مبلغ ودیعه باشد.
 • شرکت در حراج شماره تلفن ها بر مبنای پذیرش قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 • مالکیت معنوی اطلاعات موجود در حراج شماره تلفن ها متعلق به شرکت ستاره درخشان همراه کیش است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت.
 • هر گونه استفاده از محتويات مربوط به برگزاری حراج فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین شرکت ستاره درخشان همراه کیش امکان پذیر خواهد بود .
 • شرکت کنندگان هنگام شرکت در حراج شماره تلفن ها، ملزم هستند اطلاعات صحيح و كامل ارائه نمایند. بديهي است در صورت وجود مغایرت در اطلاعات وارد شده و مدارک ارائه شده به هنگام تحویل سیم کارت به برنده ، حراج مربوطه باطل اعلام گردیده و مبلغ سپرده اولیه شرکت کننده ضبط می گردد.
 • پس از اتمام زمان مجاز هر مرحله حراج ، نتایج بدست آمده در " شرکت ستاره درخشان همراه کیش " مورد بررسی قرار گرفته و صحت عملکرد آن به تایید خواهد رسید. کمیته مذکور مجاز است در صورت مشاهده هر گونه خطای سیستمی و موارد مشکوک به رقابت ناسالم ، نسبت به لغو حراج ، ضبط مبلغ سپرده اولیه و استرداد مبالغ مازاد بر ودیعه واریزی اقدام نماید و همچنین لازم به ذکر است فرصت 72 ساعته پرداخت برای برندگان پس از تایید کمیته فروش آغاز خواهد شد که در پیشخوان کاربری مهلت پرداخت کاملا مشخص است
 • اتمام حراج برای هر شماره 2 شرط مشخص دارد که حتما باید هر دو شرط محقق گردد اول اینکه زمان اعلام شده برای حراج آن شماره به اتمام رسیده باشد و شرط دوم اینکه حداقل 1 ساعت از زمان آخرین پیشنهاد برای این شماره گذشته باشد. (زمان 1 ساعت در صورت تغيير به دليل برگزاري دوره هاي ويژه در مناسبت هاي متفاوت از طريق اخبار سايت و ديگر كانال هاي ارتباطي اطلاع رساني خواهد شد و سايت رندترين مسئوليتي در قبال عدم توجه كاربران به اطلاع رساني نخواهد داشت)
 • ودایع کاربران بعد از اعلام نتایج و پس از آزاد سازی طبق شرایط مزایده به صورت خودکار حداکثر تا سه روز کاری به شماره کارتی که با آن واریز کرده اند مسترد خواهد شد
 • شرکت ستاره درخشان همراه کیش سیم کارتهای برندگان را ارسال می کند و کاربران موظف هستند در صورت تمایل درخواست خود را پس از پرداخت مبلغ سیم کارت در پیشخوان کاربری خود ثبت نمایند و لازم به ذکر است تحویل سیم کارتها در محل شرکت انجام نخواهد پذیرفت.
 • معرفی برندگان اول ، دوم و سوم: بعد از اتمام مهلت مقرر برای شرکت در حراج و اعلام اسامی نفرات اول ، دوم و سوم برنده هر شماره تلفن، ودیعه نفرات بعدی آزاد گردیده و برندگان حراج می توانند در قسمت " پیشخوان کاربری " اقدام به پرداخت ما به التفاوت حراج برنده شده نمایند ، نفرات برنده اول می بایست ظرف مدت 72 ساعت نسبت به پرداخت مبلغ نهایی اقدام نمایند و بعد از اتمام خرید توسط برنده اول ودیعه برندگان دوم و سوم آزاد می گردد در غیر اینصورت ودیعه پرداختی توسط کاربر برای آن شماره مورد نظر ضبط و کاربر از دور حراج خارج می گردد. بدیهی است ، سیستم به صورت خودکار با ارسال ايميل به نفر دوم برنده شماره تلفن، مهلت پرداخت مبلغ نهایی را به ایشان اعلام و اجازه پرداخت را برای 72 ساعت دوم محاسبه و آغاز می نماید و همچنین برای برنده سوم بهمین منوال انجام خواهد شد.
 • در صورتی که فرد برنده شده به عنوان مثال سیم کارتی را به مبلغ دویست و پنجاه هزار تومان برنده شود و پنجاه هزار تومان به عنوان بیعانه به سایت داده باشد در زمان پرداخت نهایی مبلغ دویست هزار تومان از وی اخذ خواهد شد و الباقی از بیعانه پرداختی وی کسر می گردد.
 • لازم به ذکر است پس از اتمام حراج و تایید برندگان توسط کمیته ، اطلاع رسانی برندگان از طریق ارسال خودکار ایمیل به برندگان اول سیم کارت ها صورت خواهد گرفت و متعاقبا در صورت عدم پرداخت نفر اول در زمان مقرر ، ایمیلی به صورت خودکار برای نفر دوم ارسال خواهد شد و به همین منوال برای نفر سوم و این نکته بسیار حائز اهمیت است که ایمیل مذکور ممکن است در Spam یا Junk آدرس الکترونیکی برندگان ارسال شود و برندگان موظف هستند تمامی این قسمت ها را بررسی نمایند و شرکت ستاره درخشان همراه کیش مسئولیتی در قبال عدم توجه کاربران به این موضوع ندارد در ضمن کاربران می توانند در قسمت پیشخوان کاربری در پنل های حراج هایی که به عنوان برنده اول تعیین شده اید و حراج هایی که برنده دوم یا سوم شده اید این موضوع را پیگیری کنند .
 • منافع احتمالی ناشی از وجوه ودیعه کاملا متعلق به شرکت ستاره درخشان همراه کیش بوده و شرکت کننده هرگونه ادعا حقوقی و شرعی بر این منافع را از خود ابراء می دارد .
 • شرکت ستاره درخشان همراه کیش در پذیرش یا رد کلیه پیشنهادات قیمتی مختار و مجاز است .
 • حراج های که کمتر از 3 شرکت کننده داشته باشند از طرف کمیته فروش مورد قبول واقع نمی شوند و ودایع شرکت کنندگان مسترد خواهد شد و سیم کارت مورد نظر در زمان دیگری به فروش می رسد.
 • برندگان سیم کارت می بایست حتما پس از برنده شدن سیم کارت و پرداخت نهایی در زمان مقرر درخواست ارسال سیم کارت خود را ثبت نمایند تا از صحت پرداخت نهایی خود اطمینان کسب نمایند در صورت عدم رعایت این موضوع توسط برندگان عواقب آن بر عهده خودشان خواهد بود و شرکت ستاره درخشان همراه کیش هیچ مسئولیتی در خصوص عدم پرداخت برندگان نخواهد داشت
 • در صورتی که سایت در لحظات پایانی حراج دچار اختلال فنی شود بنا به دستور مدیریت سایت حراج تمدید خواهد شد و به کاربرانی که در مزایده شرکت کرده اند به صورت اطلاعیه در سایت و پیامکی یا تلفنی اطلاع رسانی خواهد شد لازم به ذکر است در صورتی کاربران اطلاعات تماس خود را اشتباه وارد کرده باشند و یا در دسترس نباشند شرکت ستاره درخشان همراه کیش هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.
 • ودیعه پرداخت شده توسط کاربران فقط مورد استفاده برای سیم کارتی می باشد که که ودیعه برایش پرداخت شده است و نمی توان برای سیم کارت دیگری مورد استفاده قرار گیرد .
 • سیم کارت ها پس از درخواست ارسال پستی توسط برندگان برایشان به صورت پک پلمپ شده ارسال خواهد شد، برندگان موظف هستند در هنگام تحویل از پلمپ بودن بسته داخل پاکت های پستی و همچنین مطابقت شماره سیم کارت مطمئن شده و پس از تکمیل مدارک داخل پاکت آن را به مامور پستی جهت عودت به شرکت ستاره درخشان همراه کیش عودت دهند
 • کابران می بایست توجه داشته باشند روز های جمعه ، پنجشنبه و تعطیلات رسمی شامل روز های کاری نمی باشند
 • کمیته فروش چنانچه شواهدی مبنی بر تبانی در هر یک از حراج ها یافت نماید، مجاز به عدم تایید حراج و ابطال آن می باشد. همچنین شرکت ستاره درخشان همراه کیش در خصوص مسدود سازی اکانت و جریمه متخلفین اختیار تام داشته و حق هرگونه اعتراضی از متخلف سلب می گردد.
 • پیرو قوانین بانک مرکزی امکان پرداخت روزانه بیش از پانصد میلیون ریال از یک شماره کارت امکان پذیر نمی باشد کاربران می بایست توجه داشته باشند در صورتی که برنده سیم کارتی با قیمت بالاتر از مبلغ مذکور شده اند، مبلغ را در بسته های پانصد میلیون ریالی با کارت های متفاوت یا با یک کارت در 72 ساعت مهلت پرداخت خود پرداخت نمایند و شرکت ستاره درخشان همراه کیش هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.
 • برای پرداخت ودیعه و پرداخت نهایی سیم کارت می بایست نام صاحب کارت و نام صاحب حساب کاربری مطابقت داشته باشد.
 • چنانچه پس از خرید سیم کارت صفر و دریافت آن توسط خریدار، به هر دلیلی مفقود گردد، شرکت ستاره اول هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نداشته و پیگیری­های مفقودی صرفاً بر عهده خود خریدار می­باشد، لذا خریدار فقط می­تواند از سامانه ستاره اول، فاکتور فروش به طور سیستمی دریافت کند.
 • قوانین مربوطه به خدمت ودیعه بلوکه شده
 • ودیعه: وجه نقدی است که کاربر سایت جهت شرکت در حراج به حساب مشخص شده واریز می کند، و پس از آن، از این ودیعه به عنوان حسن انجام تعهدات و توافقات در شرکت در حراج استفاده می کند.
 • ودیعه بلوکه شده: میزان مبلغ مشخصی که کاربر به حساب مشخص شده از سوی سایت واریز می کند و در قبال آن می تواند از مزایای تعریف شده (به شرح این متن) استفاده نماید.
 • ودیعه ضبط شده: میزان مبلغی که با عنوان ودیعه و با توجه به توافقات یا دلایل قراردادی فی مابین شرکت ستاره اول(سایت رندترین) و کاربر، به نفع شرکت ضبط می گردد.
 • هر کاربر میتواند با شارژ "ودیعه بلوکه شده" موجود در پیشخوان کاربری خود به ارزش ده میلیون تومان، در تمامی حراجهای سیمکارت بدون سپردن ودیعهای دیگر شرکت نماید.
 • در صورتی که ودیعه کاربری که از خدمت "ودیعه بلوکه شده" استفاده مینماید، به دلایل مختلف ضبط گردد، امکان استفاده از این خدمت برای سیمکارت دیگری برای او مقدور نخواهد بود و می-بایست مبلغ ودیعه بلوکه شده را مجدداً تا سقف ده میلیون تومان شارژ نمایند و مابه التفاوت را پرداخت نمایند.
 • درصورتی که کاربری از ودیعه بلوکه شده استفاده نماید و در شرایطی قراردادی یا توافقات قبلی ودیعه ضبط شده آن بیش از ده میلیون تومان گردد، کاربر میبایست مابه التفاوت مبلغ مذکور را به حساب شرکت ستاره درخشان همراه کیش(سایت رندترین) واریز نماید تا حساب کاربری کاربر مذکور که از لحاظ اعتباری منفی شده به حالت سابق بازگردد. همچنین لازم به ذکر است در صورت عدم واریز مبلغ مذکور و بازگشت اعتبار سابق به حساب کاربری کاربر سایت، شرکت ستاره درخشان همراه کیش(سهامی خاص) میتواند موضوع را به صورت قانونی پیگیری نماید.
 • کاربران در صورت تمایل به استرداد مبلغ ودیعه بلوکه شده میبایست درخواست خود را در پیشخوان کاربری ثبت نمایند و درصورتی که ودیعه بلوکه شده آنها در ارتباط با حراج یا فرایند خرید سیمکارت یا سیمکارتهای دیگری باشد میبایست منتظر بمانند تا ودیعه شان آزاد گشته و نتیجه شرکت در حراج یا مزایده سیمکارتهای مذکور مشخص گردد، لذا پس از مشخص شدن وضعیت شرکت در معاملات سایت، کاربر میتواند درخواست استرداد ودیعه خود را به شرط عدم بلوکه شدن(به هردلیل) ثبت نمایند.
 • کاربران به این امر واقف هستند و با قبول این توافق و مقررات داخلی سایت، به طور ضمنی قبول دارند که برای درخواست استرداد مبلغ ودیعه بلوکه شده (به شرط عدم ضبط ودیعه به هر دلیل) میبایست شماره شبای بانکی اعلامی و ثبت شده در حساب کاربری با نام صاحب حساب کاربری منطبق باشد در غیر اینصورت مبلغ ودیعه بلوکه شده به هیچ عنوان استرداد نخواهد شد.
 • حراج روز و باندل روز (تک پیشنهاد)
 • در این نوع حراج پیشنهاد یک شرکت کننده برای اعلام برنده کافی می باشد و با وجود یک پیشنهاد نیز سیمکارت به شرکت کننده ارائه خواهد شد.
 • ویترین حراج
 • در این نوع حراج پیشنهاد یک شرکت کننده برای اعلام برنده کافی می باشد و با وجود یک پیشنهاد نیز سیمکارت به شرکت کننده ارائه خواهد شد
 • در حراج ویترین امکان ارائه اولین پیشنهاد صرفا در بازه زمانی که حراج فعال می باشد میسر است و در سایر بازه های زمانی خارج از زمان حراج، فرایند پیشنهاد قیمت و مهلت زمانی حراج متوقف می باشد